ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Svärd 5486483
nr 548 6483
Svärd
Tidigt 1900-tal, Orienten,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:29:20
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
1.300 kr
1.500 kr